Neohodnoceno

vestavný odpadkový koš koš na tříděný odpad 800mm, 3 x 15l + 3 x miska

Odpadkový koš na tříděný odpad 80 T3 Mexi od společnosti ATM je ideálním řešením pro ty, kteří se chtějí postarat o třídění odpadu ve své domácnosti. Díky jeho praktickému a funkčnímu řešení bude mít každý druh odpadu své místo a třídění odpadu bude jednodušší než kdykoli předtím, a protože každá nádoba má víko s rukojetí v jiné barvě, rozlišení účelu nádoby je ještě snazší. Maximální využití prostoru, funkčnost a především špičková kvalita zpracování odlišují tento třídič od ostatních výrobků s podobným účelem.

Velkou výhodou bankomatových třídičů je jejich stabilita při otevírání nebo zavírání zásuvky.

V posledních letech nabývají na významu otázky ochrany životního prostředí. Většina z nás třídí odpad a chce tak činit estetickým způsobem. Svůj odpad bychom měli organizovat hygienicky a navíc prostorově úsporně. Není nic jednoduššího, stačí používat koše na třídění odpadu, které se dodávají v podobě praktických třídičů nebo sad.

Třídič odpadu MEXI od polské společnosti ATM je systém třídění odpadu určený k zabudování do kuchyňské zásuvky.

Třídič odpadu je nejen praktickým řešením, ale také způsobem, jak chránit životní prostředí. Tříděním odpadu můžete minimalizovat množství odpadu, který končí na skládkách nebo ve spalovnách, což přispívá ke snížení negativního dopadu na životní prostředí.

Odpad se obvykle skládá z různých materiálů, jako jsou plasty, papír, sklo, kovy, organický odpad atd. Je proto důležité, aby každý z těchto druhů odpadu byl řádně tříděn a zpracováván. Pomocí třídiče odpadu můžete snadno oddělit mokrý odpad (např. zbytky jídla) od suchého odpadu (např. papír, plastové nebo kovové obaly) a vytřídit organický odpad.

Zásobníkové třídiče kuchyňského odpadu mohou mít různé velikosti a konfigurace v závislosti na potřebách a preferencích uživatele. Odpadkové koše MEXI se skládají z vaničky, ve které jsou umístěny odpadkové koše, a víka, které celek uzavírá a udržuje odpad uvnitř.

Celkově vzato je třídič odpadu nejen praktickým a pohodlným řešením pro každodenní život, ale také způsobem, jak správným tříděním odpadu chránit životní prostředí.

 

Skladem
Kód: 39128
Značka: Metgal
1 149 Kč

Charakteristika produktu

Použití : Koš na tříděný odpad pro 80cm zásuvku

Počet košů : 3 kusy + 3 koše na odpadkové pytle.

Objem košů : 3 x 15 l

Celková kapacita košů : 45 litrů

Každý koš má víko s držadlem v jiné barvě

Barva : šedá

Materiál : plast

Šířka základny : 710 mm

Hloubka základny (hloubka zásuvky) : 475 mm

Výška přihrádek: 299 mm

Výška celé sady : 302 mm

Balení : 1 ks